DNB kviečia išsirinkti automobilį

Trumpalaikis kreditas, ilgalaikis kreditas, bankai, rizikos bei momentiniai kreditai
 

DNB bankas kviečia susipažinti su išskirtiniais automobiliais ir pasinaudoti specialiomis išperkamosios nuomos (lizingo) sąlygomis.

 

Pavasaris – pats laikas įsigyti naują automobilį. Kada, jei ne šiltuoju metų laiku galima geriausiai jį išbandyti ir pasimėgauti jo patogumu skriejant į pajūrį ar net toliau – keliaujant per Europą.

 

Tad DNB bankas kviečia savo esamus ir potencialius klientus susipažinti su išskirtiniais automobiliais: pasaulio metų automobiliu, mažuoju VW UP, naujuoju VW CC ir Passat Alltrack, taip pat net su keliais TOYOTA šeimos nariais: praktiškuoju TOYOTA Avensis, sumaniuoju YARIS, kompaktiškuoju Verso S. Renginyje taip pat bus pristatyti Lietuvos metų automobiliu išrinktas HYUNDAI i40, modernus bei itin ekonomiškas FORD Focus, visai neseniai rinkoje pasirodęs naujasis MAZDA CX-5 su revoliucine SKYACTIV technologija.

 

Potencialūs pirkėjai galės ne tik apžiūrėti juos sudominusius automobilius, bet ir pasikonsultuoti su dileriais, užsirašyti bandomajam važiavimui.

 

Jei pirkėjas apsispręstų automobilį įsigyti, DNB bankas renginio dienomis pasiūlys itin palankias automobilių išperkamosios nuomos (lizingo) sąlygas: palūkanas – nuo 3,99 proc., 50 proc. mažesnį sutarties administravimo mokestį ir pan.

 

„Šis renginys turėtų būti naudingas tiems, kurie planuoja įsigyti naują automobilį ir net tiems, kurie apie tai dar nesusimąstė. Planuojantieji galės vienoje vietoje pamatyti ir iškart palyginti skirtingų gamintojų siūlomus įvairius automobilių modelius ir nesitrukdydami laiko važinėjimui po salonus, išsirinkti tinkamiausią variantą, labai palankiomis sąlygomis pasirašyti išperkamosios nuomos sutartį. Neplanuojantieji turės puikią progą susipažinti su situacija rinkoje ir pamąstyti, ar nebūtų laikas pradėti planuoti automobilio keitimo“, - sako DNB banko Konstitucijos klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Sergejus Ignatjevas.

 

Renginys vyks gegužės 9 – 10 dienomis prie Vilniaus verslo uosto (Lvovo g. 25).